Ātri. Kvalitatīvi. Personīgi.

Ekskluzīvas, ar rokām veidotas Ādas jostas

Izveidojiet unikālu ādas jostu, izmantojot Latvijā vienīgo ādas jostu konstruktoru – sākot ar krāsu un sprādzi, līdz pat lāzermonogrammai, jūs varat radītu stilu, kas pilnībā atbilst jūsu personīgajai gaumei.
5 Zvaigžņu Reitings no klientiem
Vizuāls noformējums ar divām dažādām Ādas Jostām, kuras iespējams uzkonstruēt konstruktorā.
Attēls ar Andri Mihaļski, Andrii Art dibinātāju.

Par Andrii Art

Andrii Art ir ilgi lolots un rūpīgi plānots Andra Mihaļska sirds darbs. Jebkurš, kurš ierodas meistarstudijā uzdod jautājumu par to, kāds ir bijis ceļš līdz ādas apstrādei. Andris ilgus gadus ir strādājis vadošā amatā tehnikas nomas biznesā, kamēr vienu rītu, atverot avīzi, neieraudzīja tur rakstu par puisi, kas taisa jostas. Šis bija tas apskaidrības mirklis par to, ko dzīvē vēlētos darīt. Tā divu gadu garumā tika veikta tirgus izpēte par to, kas ir nepieciešams, lai varētu nodarboties ar ādas jostu izgatavošanu – kādi instrumenti, izjemateriāli, kāda ir konkurence utt. Viss, kas tiek radīts ir Andra apgūts pašmācības ceļā. Tas ir gan paša smags darbs, gan arī liktenis, kas ir pavēris jaunus apvāršņus, lai darītu to, kas patīk un ir sirdij tuvs. Šis ir hobijs, darbs un ikdienas iztika vienuviet. Dzīves bauda pilnībā!
Andrii Art - Oranžs logotips ar caurspīdīgu fonu
Andris Mihaļskis
Īpašnieks / Idejas autors / Mākslinieks / Radošā uzņēmuma sirds
Kvalitatīvs roku darbs

Sertificētas ādas jostas ar garantiju

Ādas Jostu sertifikāta paraugs
Sertificēta āda no Itālijas
Jostas ir izgatavotas no augstas kvalitātes, Itālijā ražotas ādas. Katrai jostai ir garantijas sertifikāts ar individuālu numuru, ko izsniedzis konsorcijs/ģilde, kas apvieno sevī dabīgas, augos miecētas ādas ražotājus.
Vīrietis, kas tausta ādu no kuras tiek taisītas Andrii Art ādas jostas
Kvalitātes preču zīme
Īstās Itālijas augos miecētas ādas konsorcijs regulē, saglabā un garantē Toskānā ražotas augu miecētas ādas ražošanu, izmantojot savu kvalitātes preču zīmi: Pelle Conciata al Vegetale Toskānā //Toscan Vegetable-Tanned Leather.
Vīrietis, kas tausta ādu no kuras tiek taisītas Andrii Art ādas jostas
Augos miecēta āda
Augos miecēta āda iemieso mūsu dzīves pieredzi. Tā nobriest laika gaitā un ir rets materiāls, kas īstenībā uzlabojas līdz ar vecumu un lietošanu. Tieši šīs izmaiņas un personalizācija liecina par produkta dabiskumu. Tanīnu iedzimtās krāsas piešķir ādai siltus toņus, kas laika gaitā un ikdienas lietošanā mēdz pastiprināties.
kāpēc mūs

Meistarība katrā solī

Andra Mihaļska rokām darinātas ādas jostas – katrs izstrādājums stāsta savu stāstu. Uzsāciet savējo jau šodien, izvēloties un personalizējot savu ādas jostu mūsu konstruktorā.
  • Individuāla pieeja
  • Simtiem unikālu kombināciju
  • Sertificēta āda ar garantiju
Personīga pieeja katram klientam
Mūsu klientu vēlmes ir mūsu darba pamats. Andra Mihaļska darinātās ādas jostas ir vairāk nekā tikai aksesuārs – tās ir viņa mūža darba ieguldījums.
Inovatīvi dizaina risinājumi
Jūsu stila izteiksmīgums ir mūsu aizraušanās. Plaša krāsu palette, dažādi sprādžu veidi un personalizētas lāzergravējuma iespējas ļauj radīt jostu, kas perfekti atspoguļo jūsu individualitāti.
Ilgtermiņa sadarbība
Katra Andra Mihaļska rokās veidotā ādas josta nes sevī stāstu par aizrautību un ilgtspēju, veidojot emocionālu saikni starp meistaru un jostas īpašnieku.
Pārdomātas detaļas
Mūsu konstruktors ļauj jums izpētīt un eksperimentēt, radot jostu, kas ir tikpat unikāla kā jūs pats. Andris Mihaļskis uzskata, ka katrā detaļā slēpjas inovācija un funkcionalitāte.
jebkurā stilā

Smelies iedvesmu savai jostai

DERĒS PILNĪGI VISIEM

Unikāla “Click” tipa sprādze ļauj mainīt jostas garumu

Standarta 35mm un 40mm Jostas
3,5 cm plata josta vairāk domāta pie klasiskā stila vai uzvalka biksēm, der arī pie brīvā laika apģērba – džinsiem, auduma biksēm.
Daudzveidīgas jostas krāsas
Melnas, Zilas, Brūnas, Sarkanas. Andrii Art jostas konstruktors piedāvā daudzveidīgu izvēli jebkurai gaumei.
Gaiši zilā un Havana krāsa piedāvā arī ādu ar tekstūru.
8 Dažādi jostu gali
Noapaļoti, spici, diagonāli. Mūsu galu klāsts pielāgosies visām jūsu vēlmēm
35mm un 40mm Click Jostas
Šīs sprādzes uzbūve dod iespēju jostas nēsātājam jostas garumu piemērot savam izmēram, saīsinot to.
Plašākā sprādžu izvēle
Katram izmēram un jostas veidam ir sava plašā sprādžu izvēle, kā arī 35mm sprādzes ir pieejamas ar Click mehānismu, kas dubulto 35mm Click sprādžu klāstu.
Jostas nošūšana ar diegu pa perimetru
Piedāvājam opciju nošūt jostu ar 13 dažādām diegu krāsām. Diegi pielāgosies jebkādai jostas ādas krāsai un gaumei.
MONOGRAMMA JOSTAS GALĀ

Monogramma ar iniciāļiem un ilustrācijām

Premium brūna ādas josta ar lāzermonogrammu un nošūšanu pa perimetru
Lāzermonogramma ar Iniciāļiem
Izvēlieties eleganci un vienkāršību – lāzermonogramma ar iniciāļiem padarīs jūsu jostu klasiski personīgu. Izceliet savu vārdu vai dāvanas saņēmēja vārdu ar šo smalko detalizējumu.
Premium zaļa vīriešu ādas josta ar illustratīvu lāzermonogrammu - Lauvu un pakāpinātiem burtiem, kā arī tā ir nošūta ar diegu pa perimetru
Lāzermonogramma ar Ilustrāciju
Piešķiriet savai jostai vienreizēju identitāti ar personalizētu lāzergravētu ilustrāciju un tekstu. Ideāls veids, kā iegravēt īpašus simbolus vai ziņojumus, kas atspoguļo jūsu stilu vai stāstu.
Standarta Andrii Art ādas josta tumši zilā krāsā ar iespiestu burtu monogrammu
Iespiestu burtu monogramma
Tradicionāla izjūta ar mūsdienīgu pieskārienu – iespiestu burtu monogramma nodrošina dziļu un izteiksmīgu personalizāciju. Izveidojiet mantojamu gabalu ar sava vārda vai īpaša datuma iespiešanu ādā.

Vislābākā dāvana svētkos

Dodiet iespēju saviem mīļajiem pašiem izvēlēties – mūsu dāvanu karte ļauj saņēmējam uzkonstruēt jostu pēc viņu gaumes. Lai svētkos sagādātu īpašu prieku, ļaujiet viņiem izpausties, radot savu ideālo ādas jostu.
neesi vēl pārliecināts?

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs lepojamies ar savu 5 zvaigžņu reitingu no visiem klientiem! Jebkuras problēmas tiek risinātas uzreiz un klientu apmierinātība ir mūsu Nr. 1 prioritāte!
Kvalitāte izcila, apkalpošana
izcila. Josta kalpo jau 4 gadus dienu no dienas. 👍

Aija Sokina

Fantastisks meistars, lielisks sarunu biedrs, brīnišķīga josta ar izmeklētu motīvu pēc klienta vēlmēm. Pārsteiguma dāvana izdevusies ! 👌🎉🥰

Ilze

Ļoti kvalitatīvas, ar īpašu rūpību darinàtas jostas 🤩 Var noderēt kā skaista personalizēta dāvana mīļotajam, tētim, brālim vai biznesa partnerim👌

Agita

Vai tiešām opcija ir tikai 5 ⭐️? Andris ir pelnījis visas kosmosa zvaigznes par savu darbu! Jau 6 jostas manas ģimenes skapī un būs vēl! Tieši tik skaistas, oriģinālas un kvalitatīvas tās ir. Tās nav iespējams novalkāt! Andris ir ļoti profesionāls ne tikai ādas apstrādes darbos, arī komunikācijā ar klientiem ir augstākajā līmenī. Dos vērtīgus padomus, piedāvās risinājumus un idejas. Nu vienkārši super! Šodien pasūti un burtiski rīt jau vari likt lietā. Tik ātri saņem savu smaržīgo, skaisto paciņu ar vērtīgo saturu. Nevar nesmaidīt ne mirkli sadarbojoties ar Andri! Tā turpināt!😇

Renāte

Mēs novērtējam un atbalstām savējos, jo siksnas, kuras mēs esam iegādājušies sev un dāvinām tās draugiem, tiešām ir superīgas, kvalitatīvas un arī acij tīkamas. Es iesaku👌 paldies , Andri😉

Elīna

Paldies, Andri par jaukāko dāvanu dēlam. Īpaši patika tas, ka var mainīt apkārtmēru un iniciāļi protams. Mana personīga atzinība par piegādes servisu uz Norvēģiju. Jūs ļoti centāties un reti var sagaidīt, ka amatnieks tik sirsnīgi iesaistās.

Anita

Valkāju jau kādus 5 gadus. Kalpo ideāli. Jostas caurumi neizstaipās. Josta stingra joprojām-nedeformējas, nelobās, nedilst. Pirku, to, ar sprādzi, kurai maināms garums. Paldies, Andri!

Kristiana

Ja vēlaties personalizētu dāvanu izcilā kvalitātē, tad noteikti iesaku Andrii Art! Saziņa teicama, izpilde vienkārši lieliska. Skaisti iesaiņota un, protams, dāvanas saņēmējs laimīgs! Pats galvenais - otras tieši tādas jostas nav 🙂 Novērtējums - 10!

Inese Erģe

Paldies, esmu ļoti apmierināta ar pasūtīto jostu. ☺️ Gaumīgi, skaisti, un pats galvenais kvalitatīvi. 👌🏼

Viktorija

Mazliet pasmaidīju, kad meistars palūdza telefona numuru, lai piezvanītu un izstāstītu, "kā man ir paveicies". Tagad ar roku uz sirds varu sacīt - paveicas ikkatram, kurš tiek pie kāda no viņa darinājumiem. Atsaucīgs, zinošs un prasmīgs sava darba meistars. Lielisks noformējums, kvalitatīvi paveikts un un atbilstoši iepakots. Šī, iespējams, ir labākā dāvana vīram, par kuru es pati esmu TIK lielā sajūsmā. Viennozīmīgi iesaku! 💕 Andri, bezgala sirsnīgs paldies par to, ko radāt un kādu prieku raisāt!

Alda Marnica

Atsauksmes

5,0
5,0 no 5 zvaigznēm (balstoties uz 56 atsauksmēm)
Izcili100%
Ļoti labi0%
Viduvēji0%
Slikti0%
Drausmīgi0%

Atsauksme

5. decembris, 2023.

Patīkama komunikācija, perfekts darba rezultāts. Josta kalpo jau piekto gadu, praktiski nenolietojas. Izcils darbiņš, izcilai dāvanai sev vai kādam mīļam cilvēkam!

Anita

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Thank you! The product, quality and service are great! Good luck and growth!

Julija

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Thank you, Andris, for the nicest gift for my son. I especially liked the fact that you can change the circumference and initials of course. My personal appreciation for the delivery service to Norway. You tried very hard and it is rare to expect a craftsman to be so heartily involved.

Anita

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Well, 5 years have passed since I gave my husband a belt. The quality is just amazing. Serves well. I recommend to buy.

Ilze

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Very high-quality belts made with special care 🤩 Can be used as a beautiful personalized gift for a loved one, dad, brother or business partner👌

Agita

Atsauksme

3. decembris, 2023.

The morning started off fantastic today!!! With a call of gratitude to the great handyman Andris, because when writing, excitement cannot be conveyed, but rather expressed! The first excitement when opening the package! The smell that came out of the box and it was not a leather smell, but a sexy men’s cologne! 🥰 The second delight is the belt itself, which I made in the men’s belt constructor. 🥰 The belt is fantastic! I am very grateful for the quality work. The husband’s question was: “Is it really made in Latvia?” I won’t lie if I say that no expensive brand stands close to our own Latvian craftsmen! It is not for nothing that the saying goes: “Uz Tukumu pēc Smukuma” The constructor is convenient, simple, easy to understand, even for people who may unacquainted with a computer. I know this definitely won’t be the only order!

Dana

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Thank you very much! Love it, fantastic gift.

Ina

Atsauksme

3. decembris, 2023.

We appreciate and support our locals, because the belts that we have bought for ourselves and given to our friends are really great, high quality and also pleasing to the eye. I recommend👌 thank you, Andris😉

Elina

Atsauksme

3. decembris, 2023.

Paldies! Prece, kvalitāte un apkalpošana ir super! Veiksmi un izaugsmi!

Jūlija

Atsauksme

2. decembris, 2023.

Paldies, Andri par jaukāko dāvanu dēlam. Īpaši patika tas, ka var mainīt apkārtmēru un iniciāļi protams. Mana personīga atzinība par piegādes servisu uz Norvēģiju. Jūs ļoti centāties un reti var sagaidīt, ka amatnieks tik sirsnīgi iesaistās.

Anita

Atsauksme

2. decembris, 2023.

Nu jau 5 gadi pagājuši kopš vīram uzdāvināju jostu. Kvalitāte vnk super. Kalpo labi. Iesaku iegādāties.

Ilze

Atsauksme

2. decembris, 2023.

Ļoti kvalitatīvas, ar īpašu rūpību darinàtas jostas 🤩 Var noderēt kā skaista personalizēta dāvana mīļotajam, tētim, brālim vai biznesa partnerim👌

Agita

Atsauksme

25. novembris, 2023.

Rīts šodien sākās fantastiski!!! Ar pateicības zvanu lieliskajam Meistaram Andrim, jo rakstot, sajūsmu nevar nodot, bet gan izteikt! Pirmā sajūsma jau atverot sūtījumu! Tā smarža, kas nāca no kastītes un tā nebija ādas smarža, bet gan seksīgas vīriešu smaržas!🥰 Otrā sajūsma par pašu jostu, ko veidoju vīriešu jostas konstruktorā.🥰 Josta ir fantastiska! Esmu ļoti pateicīga par kvalitatīvo darbu. Vīra jautājums bija: “Vai tiešām ražots Latvijā?” Nemelošu, ja teikšu, ka neviens dārgais zīmols nestāv klāt mūsu pašu latvju bāliņam! Ne velti ir teiciens: “Uz Tukumu pēc smukuma”

Konstruktors ērts, vienkāršs, labi saprotams, pat cilvēkiem, kuri varbūt ar datoru ir uz Jūs.

Es zinu, ka šis noteikti nebūs vienīgais pasūtījums!

Dana

Atsauksme

24. novembris, 2023.

Liels paldies!

Ļoti patīk, fantastiska dāvana.

Ina

Atsauksme

9. novembris, 2023.

Mès novèrtèjam un atbalstàm savèjos, jo siksnas, kuras mès esam iegàdájušies sev un dàvinàm tàs draugiem, tiešàm ir superīgas, kvalitatīvas un arī acij tīkamas. Es iesaku👌 paldies , Andri😉

Elīna

Atsauksme

6. novembris, 2023.

Josta kalpo jau 2 gadus. Ir jūtams, ka jostā ir ielikta Andra dvēsele.

Vislabākais variants personalizētai dāvanai!

Henrijs
Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.