Ātri. Kvalitatīvi. Personīgi.

Ekskluzīvas, ar rokām veidotas Ādas jostas

Izveidojiet unikālu ādas jostu, izmantojot Latvijā vienīgo ādas jostu konstruktoru – sākot ar krāsu un sprādzi, līdz pat lāzermonogrammai, jūs varat radītu stilu, kas pilnībā atbilst jūsu personīgajai gaumei.
5 Zvaigžņu Reitings no klientiem
Vizuāls noformējums ar divām dažādām Ādas Jostām, kuras iespējams uzkonstruēt konstruktorā.
Attēls ar Andri Mihaļski, Andrii Art dibinātāju.

Par Andrii Art

Andrii Art ir ilgi lolots un rūpīgi plānots Andra Mihaļska sirds darbs. Jebkurš, kurš ierodas meistarstudijā uzdod jautājumu par to, kāds ir bijis ceļš līdz ādas apstrādei. Andris ilgus gadus ir strādājis vadošā amatā tehnikas nomas biznesā, kamēr vienu rītu, atverot avīzi, neieraudzīja tur rakstu par puisi, kas taisa jostas. Šis bija tas apskaidrības mirklis par to, ko dzīvē vēlētos darīt. Tā divu gadu garumā tika veikta tirgus izpēte par to, kas ir nepieciešams, lai varētu nodarboties ar ādas jostu izgatavošanu – kādi instrumenti, izjemateriāli, kāda ir konkurence utt. Viss, kas tiek radīts ir Andra apgūts pašmācības ceļā. Tas ir gan paša smags darbs, gan arī liktenis, kas ir pavēris jaunus apvāršņus, lai darītu to, kas patīk un ir sirdij tuvs. Šis ir hobijs, darbs un ikdienas iztika vienuviet. Dzīves bauda pilnībā!
Andrii Art - Oranžs logotips ar caurspīdīgu fonu
Andris Mihaļskis
Īpašnieks / Idejas autors / Mākslinieks / Radošā uzņēmuma sirds
Kvalitatīvs roku darbs

Sertificētas ādas jostas ar garantiju

Ādas Jostu sertifikāta paraugs
Sertificēta āda no Itālijas
Jostas ir izgatavotas no augstas kvalitātes, Itālijā ražotas ādas. Katrai jostai ir garantijas sertifikāts ar individuālu numuru, ko izsniedzis konsorcijs/ģilde, kas apvieno sevī dabīgas, augos miecētas ādas ražotājus.
Vīrietis, kas tausta ādu no kuras tiek taisītas Andrii Art ādas jostas
Kvalitātes preču zīme
Īstās Itālijas augos miecētas ādas konsorcijs regulē, saglabā un garantē Toskānā ražotas augu miecētas ādas ražošanu, izmantojot savu kvalitātes preču zīmi: Pelle Conciata al Vegetale Toskānā //Toscan Vegetable-Tanned Leather.
Vīrietis, kas tausta ādu no kuras tiek taisītas Andrii Art ādas jostas
Augos miecēta āda
Augos miecēta āda iemieso mūsu dzīves pieredzi. Tā nobriest laika gaitā un ir rets materiāls, kas īstenībā uzlabojas līdz ar vecumu un lietošanu. Tieši šīs izmaiņas un personalizācija liecina par produkta dabiskumu. Tanīnu iedzimtās krāsas piešķir ādai siltus toņus, kas laika gaitā un ikdienas lietošanā mēdz pastiprināties.
kāpēc mūs

Meistarība katrā solī

Andra Mihaļska rokām darinātas ādas jostas – katrs izstrādājums stāsta savu stāstu. Uzsāciet savējo jau šodien, izvēloties un personalizējot savu ādas jostu mūsu konstruktorā.
  • Individuāla pieeja
  • Simtiem unikālu kombināciju
  • Sertificēta āda ar garantiju
Personīga pieeja katram klientam
Mūsu klientu vēlmes ir mūsu darba pamats. Andra Mihaļska darinātās ādas jostas ir vairāk nekā tikai aksesuārs – tās ir viņa mūža darba ieguldījums.
Inovatīvi dizaina risinājumi
Jūsu stila izteiksmīgums ir mūsu aizraušanās. Plaša krāsu palette, dažādi sprādžu veidi un personalizētas lāzergravējuma iespējas ļauj radīt jostu, kas perfekti atspoguļo jūsu individualitāti.
Ilgtermiņa sadarbība
Katra Andra Mihaļska rokās veidotā ādas josta nes sevī stāstu par aizrautību un ilgtspēju, veidojot emocionālu saikni starp meistaru un jostas īpašnieku.
Pārdomātas detaļas
Mūsu konstruktors ļauj jums izpētīt un eksperimentēt, radot jostu, kas ir tikpat unikāla kā jūs pats. Andris Mihaļskis uzskata, ka katrā detaļā slēpjas inovācija un funkcionalitāte.
jebkurā stilā

Smelies iedvesmu savai jostai

DERĒS PILNĪGI VISIEM

Unikāla “Click” tipa sprādze ļauj mainīt jostas garumu

Standarta 35mm un 40mm Jostas
3,5 cm plata josta vairāk domāta pie klasiskā stila vai uzvalka biksēm, der arī pie brīvā laika apģērba – džinsiem, auduma biksēm.
Daudzveidīgas jostas krāsas
Melnas, Zilas, Brūnas, Sarkanas. Andrii Art jostas konstruktors piedāvā daudzveidīgu izvēli jebkurai gaumei.
Gaiši zilā un Havana krāsa piedāvā arī ādu ar tekstūru.
8 Dažādi jostu gali
Noapaļoti, spici, diagonāli. Mūsu galu klāsts pielāgosies visām jūsu vēlmēm
35mm un 40mm Click Jostas
Šīs sprādzes uzbūve dod iespēju jostas nēsātājam jostas garumu piemērot savam izmēram, saīsinot to.
Plašākā sprādžu izvēle
Katram izmēram un jostas veidam ir sava plašā sprādžu izvēle, kā arī 35mm sprādzes ir pieejamas ar Click mehānismu, kas dubulto 35mm Click sprādžu klāstu.
Jostas nošūšana ar diegu pa perimetru
Piedāvājam opciju nošūt jostu ar 13 dažādām diegu krāsām. Diegi pielāgosies jebkādai jostas ādas krāsai un gaumei.
MONOGRAMMA JOSTAS GALĀ

Monogramma ar iniciāļiem un ilustrācijām

Premium brūna ādas josta ar lāzermonogrammu un nošūšanu pa perimetru
Lāzermonogramma ar Iniciāļiem
Izvēlieties eleganci un vienkāršību – lāzermonogramma ar iniciāļiem padarīs jūsu jostu klasiski personīgu. Izceliet savu vārdu vai dāvanas saņēmēja vārdu ar šo smalko detalizējumu.
Premium zaļa vīriešu ādas josta ar illustratīvu lāzermonogrammu - Lauvu un pakāpinātiem burtiem, kā arī tā ir nošūta ar diegu pa perimetru
Lāzermonogramma ar Ilustrāciju
Piešķiriet savai jostai vienreizēju identitāti ar personalizētu lāzergravētu ilustrāciju un tekstu. Ideāls veids, kā iegravēt īpašus simbolus vai ziņojumus, kas atspoguļo jūsu stilu vai stāstu.
Standarta Andrii Art ādas josta tumši zilā krāsā ar iespiestu burtu monogrammu
Iespiestu burtu monogramma
Tradicionāla izjūta ar mūsdienīgu pieskārienu – iespiestu burtu monogramma nodrošina dziļu un izteiksmīgu personalizāciju. Izveidojiet mantojamu gabalu ar sava vārda vai īpaša datuma iespiešanu ādā.

Vislābākā dāvana svētkos

Dodiet iespēju saviem mīļajiem pašiem izvēlēties – mūsu dāvanu karte ļauj saņēmējam uzkonstruēt jostu pēc viņu gaumes. Lai svētkos sagādātu īpašu prieku, ļaujiet viņiem izpausties, radot savu ideālo ādas jostu.
neesi vēl pārliecināts?

Ko par mums saka mūsu klienti

Mēs lepojamies ar savu 5 zvaigžņu reitingu no visiem klientiem! Jebkuras problēmas tiek risinātas uzreiz un klientu apmierinātība ir mūsu Nr. 1 prioritāte!
Kvalitāte izcila, apkalpošana
izcila. Josta kalpo jau 4 gadus dienu no dienas. 👍

Aija Sokina

Fantastisks meistars, lielisks sarunu biedrs, brīnišķīga josta ar izmeklētu motīvu pēc klienta vēlmēm. Pārsteiguma dāvana izdevusies ! 👌🎉🥰

Ilze

Ļoti kvalitatīvas, ar īpašu rūpību darinàtas jostas 🤩 Var noderēt kā skaista personalizēta dāvana mīļotajam, tētim, brālim vai biznesa partnerim👌

Agita

Vai tiešām opcija ir tikai 5 ⭐️? Andris ir pelnījis visas kosmosa zvaigznes par savu darbu! Jau 6 jostas manas ģimenes skapī un būs vēl! Tieši tik skaistas, oriģinālas un kvalitatīvas tās ir. Tās nav iespējams novalkāt! Andris ir ļoti profesionāls ne tikai ādas apstrādes darbos, arī komunikācijā ar klientiem ir augstākajā līmenī. Dos vērtīgus padomus, piedāvās risinājumus un idejas. Nu vienkārši super! Šodien pasūti un burtiski rīt jau vari likt lietā. Tik ātri saņem savu smaržīgo, skaisto paciņu ar vērtīgo saturu. Nevar nesmaidīt ne mirkli sadarbojoties ar Andri! Tā turpināt!😇

Renāte

Mēs novērtējam un atbalstām savējos, jo siksnas, kuras mēs esam iegādājušies sev un dāvinām tās draugiem, tiešām ir superīgas, kvalitatīvas un arī acij tīkamas. Es iesaku👌 paldies , Andri😉

Elīna

Paldies, Andri par jaukāko dāvanu dēlam. Īpaši patika tas, ka var mainīt apkārtmēru un iniciāļi protams. Mana personīga atzinība par piegādes servisu uz Norvēģiju. Jūs ļoti centāties un reti var sagaidīt, ka amatnieks tik sirsnīgi iesaistās.

Anita

Valkāju jau kādus 5 gadus. Kalpo ideāli. Jostas caurumi neizstaipās. Josta stingra joprojām-nedeformējas, nelobās, nedilst. Pirku, to, ar sprādzi, kurai maināms garums. Paldies, Andri!

Kristiana

Ja vēlaties personalizētu dāvanu izcilā kvalitātē, tad noteikti iesaku Andrii Art! Saziņa teicama, izpilde vienkārši lieliska. Skaisti iesaiņota un, protams, dāvanas saņēmējs laimīgs! Pats galvenais - otras tieši tādas jostas nav 🙂 Novērtējums - 10!

Inese Erģe

Paldies, esmu ļoti apmierināta ar pasūtīto jostu. ☺️ Gaumīgi, skaisti, un pats galvenais kvalitatīvi. 👌🏼

Viktorija

Mazliet pasmaidīju, kad meistars palūdza telefona numuru, lai piezvanītu un izstāstītu, "kā man ir paveicies". Tagad ar roku uz sirds varu sacīt - paveicas ikkatram, kurš tiek pie kāda no viņa darinājumiem. Atsaucīgs, zinošs un prasmīgs sava darba meistars. Lielisks noformējums, kvalitatīvi paveikts un un atbilstoši iepakots. Šī, iespējams, ir labākā dāvana vīram, par kuru es pati esmu TIK lielā sajūsmā. Viennozīmīgi iesaku! 💕 Andri, bezgala sirsnīgs paldies par to, ko radāt un kādu prieku raisāt!

Alda Marnica

Atsauksmes

5,0
5,0 no 5 zvaigznēm (balstoties uz 56 atsauksmēm)
Izcili100%
Ļoti labi0%
Viduvēji0%
Slikti0%
Drausmīgi0%

Atsauksme

23. februāris, 2024.

Paldies par lielisko jostu un perfekto piegādi, paldies!

Ar cieņu Ilva

Atsauksme

21. februāris, 2024.

Lieliskas kvalitātes jostas un aksesuāri! Paldies par to, ko un kā darāt!

Marina Gorelova

Atsauksme

21. februāris, 2024.

Kvalitāte izcila, apkalpošana

izcila. Josta kalpo jau 4 gadus dienu no dienas. 👍

Aija Sokina

Atsauksme

21. februāris, 2024.

Silti iesaku visiem !!! Ideals serviss!!! Paldies

Ev-Va Rizijap

Atsauksme

21. februāris, 2024.

Fantastisks meistars, lielisks sarunu biedrs, brīnišķīga josta ar izmeklētu motīvu pēc klienta vēlmēm. =pārsteiguma dāvana izdevusies ! 👌🎉🥰

Ilze

Atsauksme

6. februāris, 2024.

Paldies, vakar saņēmu paciņu, esmu sajūsmā, silti iesaku visiem.

Jevgēnija

Atsauksme

2. februāris, 2024.

Parasti neatstāju atsauksmes, bet te ir cits stāsts! Esmu ļoti pārsteigta, ka mazā Latvijā, mazā pilsētā top tik kolosāle prece! Sūtīju jostu vīram vārda dienā. Kvalitāte izcila, iepakojums stilīgs. Viegli pasūtīt, var izsekot Omnivas piegādi. Un galvenais, ka tāda josta būs TIKAI manam vīram 😊

Karīna

Atsauksme

25. janvāris, 2024.

Paldies ,sen jau sekoju Jūsu lapai ,beidzot arī saņēmos pasūtīt.Šodien saņēmu jostu ,kvalitatīvs darbs ,ļoti ātra izpilde ,superīga komunikācija ! Lai veicas Jums arī turpmāk.

Aija

Atsauksme

12. janvāris, 2024.

Liels paldies. Esmu super priecīga gan par kvalitāti, gan vizuālo izskatu. Dāvana vīram Ziemassvētkos izdevās. Viņš ir sajūsmā 🙂

Līva

Atsauksme

27. decembris, 2023.

Paldies! Josta ir fantastiska👍

Ilita

Atsauksme

21. decembris, 2023.

Ja gribat kādu saraudināt laimes asarām, tad šī būs labākā izvēle! Pašiem arī neliegts gandarījums, jo tas būs jūsu darbs pie izvēles un Andris 100% ieguldīs savu dvēseli! Paldies Tev, Andri!!! Un smaržas ir super :))

Agnese

Atsauksme

14. decembris, 2023.

Ideāla dāvana! Pat pie valkāšanas ikdienā izskatās kā jauna! Paldies 😉

Inese

Atsauksme

14. decembris, 2023.

Sirsnīgi pateicos par tik labi izgatavoto jostu. Kvalitāte ir lieliska!

Īpaši vēlos atzīmēt perfekto mājas lapu un konstruktoru, kā arī draudzīgo komunikāciju.

Izgatavots un piegādādāts laikā. Izcili!

Jolita

Atsauksme

8. decembris, 2023.

Paldies, esmu ļoti apmierināta ar pasūtīto jostu. ☺️ Gaumīgi, skaist, un pats galvenais kvalitatīvi. 👌🏼

Viktorija

Atsauksme

8. decembris, 2023.

Vai tiešām opcija ir tikai 5 ⭐️? Andris ir pelnījis visas kosmosa zvaigznes par savu darbu! Jau 6 jostas manas ģimenes skapī un būs vēl! Tieši tik skaistas, oriģinālas un kvalitatīvas tās ir. Tās nav iespējams novalkāt! Andris ir ļoti profesionāls ne tikai ādas apstrādes darbos, arī komunikācijā ar klientiem ir augstākajā līmenī. Dos vērtīgus padomus, piedāvās risinājumus un idejas. Nu vienkārši super! Šodien pasūti un burtiski rīt jau vari likt lietā. Tik ātri saņem savu smaržīgo, skaisto paciņu ar vērtīgo saturu. Nevar nesmaidīt ne mirkli sadarbojoties ar Andri! Tā turpināt!😇

Renāte

Atsauksme

8. decembris, 2023.

Fantastisks apkalpošanas ātrums! Glīti iesaiņots, kvalitatīvs produkts.

Liega

Atsauksme

7. decembris, 2023.

Kvalitāte, lieliska komunikācija, atsaucība, perfektā dāvana gatava!

Inese

Atsauksme

6. decembris, 2023.

Paldies, par jūsu lielisku un idējam pilnu darbu. Jūsu jostas ir burvīgas!

Jeļena

Atsauksme

6. decembris, 2023.

Valkāju jau kādus 5 gadus. Kalpo ideāli. Jostas caurumi neizstaipās. Josta stingra joprojām-nedeformējas, nelobās, nedilst. Pirku, to, ar sprādzi, kurai maināms garums. Paldies, Andri!

Kristiana

Atsauksme

5. decembris, 2023.

Cena atbilst kvalitātei 😉

Ļoti priecīgs tēvs par dāvanu no manis dz.d;) Paldies Jums;) Būs iespēja sev uzsūtišu;)

Raimonds
Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.