Noteikumi par atteikuma tiesību izmantošanu

1. Pircējam ir tiesības izmantot atteikuma tiesības un atgriezt preces 14 (četrpadsmit) dienu laikā nesniedzot nekādu pamatojumu, iznemot gadījumus, kad prece ir izgatavota pēc individuāla pasūtījuma - pēc pasūtītāja vēlamā izmēra un personalizēta ar gravējumu.

2. Iespēja izmantot atteikum atiesības beidzas pēc 14 (četrpadsmit) dienām no brīža, kad pircējs vai pircēja norādītā trešā persona, kura norādīta kā preces saņēmējs ir ieguvis preci (preces) valdījumā.

3. Lai izmantotu atteikuma tiesības, pircējam ir jāinformē SIA ANDRIIART, juridiskā adrese Ed.Veidenbauma iela 4-7, Tukums, tālr.nr. +371 26365655, e-pasta adrese: eshop@andriiart.com par lēmumu atteikties no minētās preces.

4. Pirms preces atgriešanas pircējam ir pienākums aizpildīt Atteikuma veidlapu, pievienot bankas maksājuma uzdevumu par veikto preces pasūtījumu (apmaksu) un nosūtīt to www.andriiart.com - elektroniski ieskenētu vai pa pastu pēc adreses Ed.Veidenbauma iela 4-7, Tukums, LV-3101.

5. Pircējs 14 dienu laikā no "paziņojuma par atteikumu" nosūtīšanas vai iesniegšanas dienas nogādā vai nosūta www.andriiart.com saņemtās preces.

6. Pārdevējam par precem, kas tiek atgrieztas sūtot pa pastu, to pieņemšanas brīdī ir tiesības fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Gadījumos, kad nosūtot preces uz pārdevēja norādīto adresi, izmantojot kurjerpastu, pārdevējs konstatē preces bojājumus vai preces neatbilstību vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi, Jūs tiksiet informēts un Jums tiks nosūtīta konstatācijas akta kopija. Tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē.

7. Pirkuma summas atgriešana vai preces apmaiņa tiek piemērota tikai jaunām, nelietotām precēm, pilnā komplektācijā, oriģinālajā iepakojumā un ar ražotāja klātpievienotajām preču zīmēm/sertifikātiem.

8. www.andriiart.com 14 dienu laikā no "paziņojuma par atteikumu" saņemšanas atmaksā pircējam visus par pasūtījumu veiktos maksājumus, izņemot summu, kas pārsniedz tirgotāja piedāvātās noteiktās piegādes izmaksas, kas norādītas pie preču piegādes.

9. Pārdevējs ir tiesīgs aizturēt samaksu pircējam līdz preces saņemšanai.

10. www.andriiart.com patur tiesības neatgriezt (neatmaksāt) pircējam naudu par atgriezto preci, ja pēc preces atgriešanas tiek konstatēts, ka atgrieztās preces vērtība ir mazinājusies un ir konstatēts preces bojājums (mehānisks vai vizuāls), kas radies pircēja vainas dēļ.

11. Pircējam ir pienākums segt ar preču atgriešanu ražotājam saistītās izmaksas, t.i., trešo personu (kurjeru, pasta, u.c.) sniegtos pakalpojumus.

12. Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības LR MK 2014.gada 20.maija noteikumu Nr.255 "Noteikumi par distances līgumu" noteiktajos gadījumos.

13. Interneta veikalā www.andriiart.com apskatāmo preču attēli var nedaudz atšķirties no piedāvātās preces reālā izskata. Lai precizētu vai konkretizētu preces raksturojumu vai novērstu ar tās pasūtīšanu saistītās neskaidrības, lūdzam sazināties ar veikalu, lai izvairītos no nepatīkamiem pārpratumiem.

Ministru kabineta noteikumi Nr. 255 (noteikumi par distances līgumu), apskatīt šeit

Andriiart.com intenetveikala atteikuma veidlapa, saglabāt kā .PDF datni

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.