Sertifikāts

Kā jau vairākkārtīgi esam stāstījuši – Andrii Art izgatavo jostas no augos miecētas ādas, kas ražota Itālijā. 

Ādas miecēšana ir sena amatniecības tradīcija, kura Toskānas miecētavās tiek nodota no paaudzes paaudzē, apvienojot sevī senlaicīgas receptes un modernās tehnoloģijas. Neapstrādāta jēlāda lēnām koka mucās pārtop par ilgtspējīgu materiālu, izturoties saudzējoši gan pret vidi, gan cilvēku. Augos miecēta āda nesatur toksiskas vielas, kas var kaitēt cilvēka veselībai un ir ļoti tolerējoša arī tiem, kas cieš no ar metālu saistītām alerģijām.

Augos miecētas ādas ražošanas cikls tiek stingri kontrolēts, lai nodrošinātu pēc iespējas mazu ietekmi uz vidi. Ražošanas procesā tiek ievēroti sekojoši principi:

  • Neviens dzīvnieks nav nogalināts, lai iegūtu tieši ādu. Gluži pretēji, miecētavās izmantotās ādas ir pārtikas rūpniecības blakusprodukts, kas paliek pāri pēc gaļas ražošanas cilvēku patēriņam.
  • Pateicoties tam, ka āda tiek miecēta ar dabīgiem tanīniem, izgatavotais ādas galaprodukts/izstrādājums var tikt viegli iznīcināts tā dzīves beigās pateicoties tā ķīmiski-bioloģiskajām īpašībām.
  • Konsorcijā ietilpstošās miecētavas ir veikušas milzīgas investīcijas attīrīšanas sistēmu izveidē un uzturēšanā, un atkritumu pārstrādē, kas ļauj tiem strādāt pilnībā respektējot cilvēku un apkārtējo vidi.
  • Daudzas vielas, kas tiek izmantotas miecēšanas procesā, tiek pārstrādātas un atkārtoti izmantotas dažādās jomās. Piemēram, no neapstrādātajām ādām atdalītie mati tiek pārveidoti par lauksaimniecības mēslojumu, izmantoto augu radītās nogulsnes tiek atkārtoti izmantotas celtniecības jomā, lai ražotu ķieģeļus.
  • Augos miecētas ādas, kas atpazīstamas pēc izveidotās preču zīmes, nesatur toksiskas vielas, tādas kā azokrāsvielas, niķeli, PCP vai hromu VI.

Andrii Art katrai izgatavotajai jostai pievieno klāt ādas kvalitātes garantijas sertifikātu, ko izsniedz konsorcijs/ģilde, kas sevī apvieno augos miecētas ādas ražotājus Itālijā. Šis konsorcijs tika dibināts 1994. gadā, Toskānā, apvienojot vairākas ādas miecētavas. Gadu laikā konsorcija biedru skaits ir krietni palielinājies.

Konsorcijs darbojas kā Toskānas ādas ražotāju izcilības garants un vēstnieks visā pasaulē un ir izveidojis kvalitātes garantijas preču zīmi Pelle Conciata al Vegetale in Toscana (Toskānas Augos Miecēta āda), kas garantē ādas izcilo kvalitāti un izcelsmi, un atbilstību visiem standartiem. Un šī garantijas zīme ir atpazīstama visur pasaulē. Andrii Art, pateicoties labai ilgtermiņa sadarbībai un novērtētajiem augstas kvalitātes izgatavotiem produktiem, ir ieguvis uzticību un iespēju parakstīt līgumu par šo kvalitātes garantijas sertifikātu izmantošanu saviem ražotajiem produktiem.

Elegantais garantijas sertifikāts ir aprīkots ar kompleksu pretviltošanu sistēmu un kvalitātes marķējums ļauj izsekot gan miecētavai, kura piegādā ādu, gan gatavā produkta ražotājam. Katrs sertifikāta numurs tiek reģistrēts datubāzē un jebkurš klients var pārliecināties par ādas autentiskumu.

Šis garantijas sertifikāts tiem patērētājiem, kuri rūpējas par produkta kvalitāti un vides aizsardzību, ir preču zīme, kas viennozīmīgi dod apliecinājumu, ka viņi pērk īstas ādas izstrādājumus un ādas ražotājs un izgatavotājs rūpējas gan par cilvēku, gan apkārtējo vidi!

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.