Kā izvēlēties jostas platumu

Vēlamies Jums nedaudz pastāstīt par to, kāda platuma jostas pamatā tiek izgatavotas Andrii Art meistarstudijā.

Mēs nepretendējam uz absolūto taisnību, ka mūsu izgatavotie jostu platumi ir vienīgais standarts pēc kura ir jāvadās, tomēr izpētot pasaules praksi, kritērijus un piedāvājumus, mēs esam nonākuši tieši pie šādiem jostu platumiem. Jebkuru jostu var nēsāt jebkurās biksēs, ja vien to var dabūt iekšā bikšu “ļekās”.

Jūs jautāsiet – ko šie platumi ietekmē un kāpēc tieši šādi platumi?

3.5cm platas ir paredzētas valkāšanai pie klasiskā stila biksēm, bet, protams, der arī pie brīvā laika biksēm. Sprādžu ražotāji 3.5 cm platām jostām paredzētās sprādzes cenšas veidot daudz elegantākas un solīdākas, tomēr tas nenozīmē, ka šāda platuma jostas un tām piemērotās sprādzes nevar vilkt arī pie brīvā stila biksēm vai džinsām. Šī platuma jostas ir piemērotas arī daiļā dzimuma pārstāvēm.

4 cm platas jostas ir nēsājamas pie džinsām un brīvā laika biksēm. Sprādzes ir nedaudz masīvākas un ir iespējamas arī ar brīvāku,mākslinieciskāku dizainu. Ir arī klienti, kuri šādu platumu izvēlas vilkt pie klasiskā stila biksēm, bet ir jābūt uzmanīgiem vai šī josta ies cauri bikšu “ļekām”.

Abu šo platumu jostas lieliski izskatās ar dažāda veida gravējumiem – gan iniciāļiem, gan dažāda veida zīmējumiem. Atliek vien ļaut vaļu fantāzijai!

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.
UZMANĪBU!
No 18.08.2024 - 08.09.2024 Andrii Art interneta veikalā būs iespējama tikai PASŪTĪŠANAS opcija.

Pasūtījumu izgatavošana atsāksies no 09.09.2024

Cieņā, Andris Mihaļskis (Andrii Art)