Jostas kopšana un ko NEdarīt

Kā Jums šķiet vai Jūsu iegādātie ādas izstrādājumi uzvedas savādāk kā Jūsu pašu āda? Ja ādu nekopj, tā sāk izžūt, āda sāk lobīties, plaisāt, tā noveco – viss ir gandrīz tāpat kā ar mūsu pašu ādu!

Katrai mūsu izgatavotajai jostai līdz nāk lietošanas instrukcija, kurā tiek norādīts, ko nedrīkst darīt ar jostu, lai tā nezaudētu savu sākotnējo izskatu.

Mēs vēlamies Jums pastāstīt kādi ir ādas kondicījas ietekmējošie faktori un ko ar tiem darīt:


Neturēt ādas izstrādājumu ilgstoši paaugstinātā temperatūrā. Āda pastiprināti
zaudē dabisko mitrumu, tā izžūst. Ādas viens no lielākajiem ienaidniekiem ir dehidratācija. Sausu ādu ir regulāri jākopj, lai novērstu tās plaisāšanu un izžūšanu. Noteikti reizi gadā ādas josta ir jāiesmērē ar kādu ādu barojošu balzamu/kremu ādas kopšanai, kas domāts automašīnas ādas salona kopšanai vai apavu kopšanai, vai mēbeļu kopšanai. Mēs izmantojam kremu, kas satur ūdeles eļļu, bišu vasku un ir benzīnu nesaturošs. Krems ir ļoti bagāts ar ūdeles eļļu, kas nav taukaina, kas iesūcas, ļaujot dziļi pabarot ādas virsmu, vienlaikus mīkstinot un aizsargājot ādu. Pēc šī krema izstrādājums nepaliek taukains, kā tas ir ar citiem kremiem. Jebkurā gadījumā, iesmērējot izstrādājumu, liekais daudzums pēc tam ir jānotīra ar mīkstu lupatiņu.

Nenovietot ādas izstrādājumu ilgstoši tiešā saules gaismā. Saules ultravioletā starojuma tiešā, ilgstošā iedarbībā zūd ādas krāsa.

Izvairieties no jostas samērcēšanas ar šķidrumu (ūdens u.c. šķidrumi), bet, ja tomēr tā tiek saslapināta, to pēc iespējas ātrāk izkariet žavēties – pakarinot. Pēc izžūšanas, iesmērējiet to ar kremu.

Izvairieties no jostas saskarsmes ar ķimikālijām, šķīdinātājiem vai krāsām. Nekādā gadījumā neizmantojiet ķimikālijas jostas tīrīšanai.

Glabājiet jostu sausumā un noteikti ne slēgtā plastikāta maisiņā. Viss labāk ir jostu uzglabāt pakārtā veidā (uz koka vai plastmasas pakaramā), lai josta saglabātu savu formu.

Tīriet, iesmērējot jostu tikai ar mīkstu lupatiņu, lai nenoskrāpētu ādu.

Jostu nēsājot neizbēgama ir tās samitrināšanās ar cilvēku sviedriem. Cilvēks
svīst un svīst visi – kas vairāk, kas mazāk un arī uz jostas nonāk sviedri, vai nu caur drēbēm vai tieši.

Jums liksies savādi, ka mēs norādām uz to, ka ar jostu nevar peldēties, bet pieredze rāda, ka mēdz būt arī šādi gadījumi. 

Katra Andrii Art josta pirms tā dodas pie sava īpašnieka tiek iesmērēta ar kremu, piesūcināta ar eļļām – pabarota, mīkstināta. Josta pie klienta dodas jau čaukstīga, čīkstīga, ar patīkamu ādas smaržu.

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.