Aksesuāri vīrieša garderobē

Personību izceļ ne tikai cilvēka raksturs, izglītība, uzskati un viss pārējais cilvēkam piemītošais, bet personību var paspilgtināt arī ar ārējā veidola iezīmēm. Šoreiz runāsim tieši par aksesuāriem, kas dod to īpašo odziņu ārēja izskata veidošanā un tieši par vīriešiem.

Modes pazinēji min daudz un dažādus aksesuārus, kas ir būtiski koptēla veidotāji  – kaklasaite, brilles, aproču pogas, zeķes, makus utt.. Tomēr mēs izvēlējāmies mūsuprāt svarīgākos vīrieti izceļošos aksesuārus un koptēla veidotājus, ko arī parasti minam mūsu klientiem kā piemēru.

1. Pulkstenis – skaita ne tikai laiku, bet ir viens no būtiskākajiem aksesuāriem, kas uzsver vīrieša individualitāti un stilu. Pulkstenis var būt gan sportisks, gan klasisks, ar dažāda veida ciparnīcām, dažādās krāsu variācijās, mehāniskie un elektroniskie. Pulksteņi, kuru vērtība ir vairāki miljoni un kuru vēsture aizsākusies jau 1700 tajos gados un, kuri tiek ražoti vēl mūsdienās, laika gaitā izveidojot savu prestižo zīmolu  un pulksteņi, kuri ir mīļi un tiek mantoti no paaudzes paaudzē.

2. Kurpes – bez šaubām satiekot cilvēku mūsu skatiens nevilšus aizslīd pie apaviem, kas cilvēkam ir kājās. Un apavi ir vieni no ārēji uzkrītošajiem stila elementiem. Ādas, auduma, krāsaini, klasiski, sportiski, klasiskā un sportiskā apvienojums. Un galvenais – tīri un kopti, lai gan bieži vien mēs redzam jau kādu laiku kalpojušus un nogurušus, netīrus. 

3. Josta.  Kur nu bez jostas! Josta ne tikai funkcionāli pilda savu paredzēto, bet to var padarīt kā akcentu kopējā tēlā, izvēloties ādas krāsu spilgtāku, košāku, ar faktūru vai zīmējumu, ar gravējumu, izvēloties arī attiecīgi sprādzi ar “odziņu”. Kurš teica, ka jostai jābūt klasisiki elegantai? Vajag ļauties izaicinājumam un jostu izvēlēties košu un ticiet mums – citādāka, košāka un uzkrītošāka josta derēs pie jebkura apgērba!

Ja uzdrošinaties izvēlēties citādāku nekā vairums cilvēku, tad pie Andrii Art Jums ir iespēja sev sakomplektēt jostu, kas būs oriģināla, drosmīga un trakoti izaicinoša!

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.