Ādas klasifikācija

Pastāstīsim Jums par to, kāpēc mēs uzsveram, ka izmantojam jostām tieši A klases ādu. Daudzi šai lietai nepievērš uzmanību un tas neliekas tik būtiski, jo kāda gan ir starpība, kādas klases āda tiek griezta un izmantota gala produkta izveidei.

Sāksim ar to, ka āda tiek iedalīta jau pēc tā, no kuras dzīvnieka daļas tā tiek iegūta. Ir pakaļējā daļa, sānu daļa, galvas daļa, vēdera daļa un plecu daļa. Mēs jostām izmantojam tā saucamo “double shoulders”, kas ir abu pušu plecu daļa. Šī daļa ir bieza un blīva. Mūsu jostu biezums ir 3.0 – 3.4 mm, kas ļauj nodrošināt to, kas josta būs ilglaicīgāka, stingrāka un caurumi neizstaipīsies.

Kā āda iedalās pēc klases?

Katra āda tiek apskatīta un sadalīta pēc tās kvalitātes. Āda, no kuras tiek izgatavotas mūsu jostas nāk no Itālijas, bet Alpu govs, no kuras tiek iegūta āda, ir augusi Francijas alpos, kur viennozīmīgi nav tādu knišļu un citu ādas kvalitāti ietekmējošu faktoru kā piemēram Latvijā augušam liellopam. Tas ir viens no iemesliem, kāpēc āda netiek iegūta Latvijā.

Pastāv sešu klašu ādas gradācija:

A klase – nav nekādu defektu, rētu vai zīmju.

B klase – 5-10% nepilnību (var būt vietām nelielas rētas, insektu kodumi utt.)

C klase – 10-20% defektu

D klase – 20-30% defektu

E klase – 30-40% defektu

F klase – šo parasti rūpnīcas noraida un tā tiek iznīcināta.

Andrii Art jostu izgatavošanā izmantotā āda rūpnīcā, pirms nonāk pie mums, tiek rūpīgi pārbaudīta, lai atbilstu tieši A klases ādai, lai tās biezums atbilstu mums nepieciešamajam. Ražotājs, ar kuru sadarbojamies jau ilgtermiņā ļoti rūpīgi pieiet šai ādas atlasei un mēs savukārt spējam nodrošināt saviem klientiem augstas, premium klases kvalitātes jostas.

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.