Jauns un radošs sezonas noslēgums

Jau trešo gadu Tukuma jauniešu centrs organizēja sezonas noslēguma pasākumu “Jauns un radošs”. 

Šogad pasākumā mācību gada laikā apgūtās prasmes priekšnesumu un izstāžu veidā demonstrēja Artūra Geidāna ģitārspēles dalībnieki, Tautas deju ansambļa “Laisma”dejotāji, Vikalās studijas  Varavīksne dziedātāi, biedrības “Radošo personību klubs Ligzda nodarbību apmeklētāji un arī mēs – Andrii Art un mūsu būrvīgie jaunieši – ādas apstrādes nodarbību dalībnieki. Pavisam kopā pasākumā piedalījās 100 bērni un jaunieši, kuru veikumu zālē vēroja viņu ģimenes, draugi un citi interesenti. 

Mūsu četri jaunieši – divas burvīgas meitenes Liora un Agnese un puiši Danils un Bruno gada garumā cītīgi apmeklēja pulciņu un mācījās, un apguva gan instrumentus, gan veidoja dažādus ādas izstrādājumus, eksperimentēja un lika lietā savu radošumu.

Gads pagāja nemanot un mēs esam no sirds priecīgi par uzticību mums no vecāku puses un pateicīgi bērniem par viņu degsmi, dzīvesprieku, cītīgumu, blēņām, kas mijās ar nopietnu darbu, par viņu izturību nākot no treniņiem un cītīgi strādājot neskatoties uz nogurumu. Un esam priecīgi arī, ka gadam beidzoties viņu vēlme bija turpināt darbu arī vasarā.

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.