Īsa jostas rašanās vēsture

Turpinām Jūs iepazīstināt ar dažādiem faktiem par un ap ādas apstrādi, izstrādājumu ražošanu un kā vienmēr nepretendējam uz absolūto taisnību. Ar šādiem standartiem un paņēmieniem strādājam mēs Andrii Art.

Vai Jūs esat aizdomājušies kādreiz, kurš izgudroja jostas? To vēsture sniedzas jau senos laikos, kad josta pildīja ne vien praktisku funkciju, bet arī liecināja par tā nēsātāja dzimumu un statusu. Sākotnēji jostas tika lietotas, lai saturētu kopā drēbes, kā, piemēram, tunikas, lai tās neattītos vaļā un tās bija izgatavotas gan no auduma, gan virvēm. Vēlāk jau jostas tika izmantotas, lai aiz tām aizliktu ieročus, instrumentus vai citas ikdienā nepieciešamas lietas. Un tikai no 20 gadsimta sākuma jostas sāka pildīt mums zināmo funkciju – bikšu noturēšanu.
Jostām ir jābūt vismaz divām garderobē, it īpaši, ja nēsājat tās diendienā? Kāpēc – tām arī ir nepieciešama atpūta. Jostu vislabāk ir turēt pakarinātu, lai tā ar savu dabisko smagumu izstiepjas, jo ikdienā nēsājot jostas ieliecās, ieņem nēsātāja formu. Pakarinot jostu Jūs to ne vien iztaisnojat bet dodat iespēju arī pažūt, jo, lai kā Jums liktos, ka Jūs taču jostu neslapināt, taču cilvēks ikdienā izdala noteiktu daudzumu sviedru un ikdienā tas viss uzsūcas arī jostā. Jostai, tāpat kā cilvēka ādai ir nepieciešama barošana. Līdz ar to arī reizi gadā jostu vajadzētu pabarot ar ādas kopšanas līdzekli. Iesmērēt, ļaut līdzeklim ievilkties un pēc tam ar mīkstu lupatiņu “nopulēt”, noņemot lieko smēru, kas nav iesūcies jostā.
Andrii Art izgatavotajām jostām mēs līdzi dodam lietošanas instrukciju/pamācību, lai josta Jums kalpotu ilglaicīgi un jau iepriekš novērstu jostas lietošanu ne pēc tā paredzētā pielietojuma un kopšanu ar līdzekļiem, kuri kaitēs vai sabojās jostu.

Perfektā izvēle sev un citiem!
© 2022 Soflyy. All rights reserved.
©2024 ANDRIIART. ALL RIGHTS RESERVED.
UZMANĪBU!
No 18.08.2024 - 08.09.2024 Andrii Art interneta veikalā būs iespējama tikai PASŪTĪŠANAS opcija.

Pasūtījumu izgatavošana atsāksies no 09.09.2024

Cieņā, Andris Mihaļskis (Andrii Art)