Preču piegāde

Pasūtīto preču piegāde Latvijā:

  • Andrii Art piegāde uz klienta norādīto adresi (Rīgā, Jūrmalā, Mārupē, Tukumā)

Pakalpojuma izmaksas: 10.00 EUR 

Preces piegādes termiņš: 2-5 darba dienas no apmaksas saņemšanas brīža, atkarībā no izvēlētās preces.

Ja tiek pasūtīta josta no sadaļas Jostas Konstruktors: Jostas izgatavošanas termiņš 7-10 darba dienas no brīža, kad ir veikts pasūtījums un saņemta apmaksa. Šis termiņš ir pieskaitāms norādītajam piegādes termiņam.

  • Piegāde izmantojot Omniva pakomātus S izmēra sūtījumam

Pakalpojuma izmaksas: 6.00 EUR 

Preces izsūtīšanas termiņš: 2-5 darba dienas no apmaksas saņemšanas brīža, atkarībā no izvēlētās preces

Ja tiek pasūtīta josta no sadaļas Jostas Konstruktors: Jostas izgatavošanas termiņš 7-10 darba dienas no brīža, kad ir veikts pasūtījums un saņemta apmaksa. Šis termiņš ir pieskaitāms norādītajam izsūtīšanas termiņam.

Prece tiek izsūtīta uz izvēlēto pakomātu. Jūs saņemat informāciju par to, ka prece ir izsūtīta kopā ar sūtījuma numuru. Izsekot sūtījumam Jūs varat šeit: https://www.omniva.lv/privats/sutijuma_atrasanas_vieta .

Sūtījumu no pakomāta var izņemt katru dienu, 24 stundas diennaktī. Sūtījuma saņemšanai Omniva Jums nosūta sms/e-pastu ar individuālu durvju kodu. Pēc šī koda ievadīšanas pakomātā atvērsies tās skapīša nodalījuma durvis, kurā atrodas sūtījums. Ja septiņu kalendāro dienu laikā netiek izņemts sūtījums, tas tiks nosūtīts atpakaļ nosūtītājam. Andrii Art nesedz atkārtota sūtījuma izmaksas. Sīkāka informācija par Omniva pakalpojumu nosacījumiem pieejama www.omniva.lv.

Andrii Art neatbild par Omniva pakomāta sūtījuma piegādes termiņiem no brīža, kad esat saņēmis informāciju par preces izsūtīšanu un sūtījuma numuru.

  • Preces ir iespējams saņemt bez maksas Andrii Art meistarstudijā Tukumā, Ed.Veidenbauma ielā 4.

Ja iegādātās preces netiek izņemtas 3 (trīs) mēnešu laikā no preces apmaksas brīža, prece pāriet Andrii Art īpašumā un Andrii Art ir tiesīgs neatgriezt naudu par iegādāto preci un rīkoties ar preci pēc saviem  ieskatiem.

Pasūtīto preču piegāde uz ES un pārējām valstīm:

  • Piegāde izmantojot Latvijas pasts pakalpojumus sūtījumam svarā līdz 500g

Pakalpojuma izmaksas: 13.00 EUR 

Preces izsūtīšanas termiņš: 2-5 darba dienas no apmaksas saņemšanas brīža, atkarībā no izvēlētās preces.

Ja tiek pasūtīta josta no sadaļas Jostas Konstruktors: Jostas izgatavošanas termiņš 7-10 darba dienas no brīža, kad ir veikts pasūtījums un saņemta apmaksa. Šis termiņš ir pieskaitāms norādītajam izsūtīšanas termiņam.

Prece tiek izsūtīta uz Jūsu norādīto adresi. Jūs saņemat informāciju par to, ka prece ir izsūtīta kopā ar sūtījuma numuru. Izsekot sūtījumu Jūs vara šeit: http://www.pasts.lv/lv/kategorija/sutijumu_sekosana/

Preces piegādes termiņi atkarīgi no Jūsu norādītās piegādes adreses (7-14 dienas).

Sīkāka informācija par Latvijas pasts pakalpojumu nosacījumiem pieejama www.pasts.lv .

Andrii Art neatbild par Latvijas pasta sūtījuma piegādes termiņiem no brīža, kad esat saņēmis informāciju par preces izsūtīšanu un sūtījuma numuru.