Vīriešu jostu konstruktors

Apraksts īsumā

Jostas konstruktors dod Jums iespēju sakomplektēt jostu izvēloties ādas krāsu, sprādzes modeli, jostas caurumu skaitu, jostas gala dizainu, kā arī iespēju personalizēt jostu ar iniciāļiem vai cita veida lāzergravējumu.


Sakomplektētajai jostai Jūsu dotais izmērs atbildīs jostas vidējam caurumam un uz katru pusi būs vēl attiecīgi divi vai viens caurums, atkarībā no izvēlētā caurumu skaita. Attālums starp caurumiem ir 2.5 cm.


Josta tiek izgatavota 5-7 darba dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža.


Jostas izgatavotas no augstas kvalitātes, Itālijā ražotas ādas. Katrai jostai ir garantijas sertifikāts ar individuālu numuru, ko izsniedzis konsorcijs/ģilde, kas apvieno sevī dabīgas, augos miecētas ādas ražotājus. Garantijas sertifikāts apliecina ādas augsto kvalitāti un katram sertifikātam tiek piešķirts unikāls numurs, kas ir iereģistrēts konsorcija datubāzē. Vairāk informācijas: www.pellealvegetale.it/en/ .


Katra josta tiek iesaiņota elegantā kastītē ar klāt pievienotu lietošanas instrukciju un garantijas sertifikātu.


60.00 – josta, izgatavota pēc Jūsu izvēlētas komplektācijas, iesaiņota elegantā kastē. 


65.00 EUR – josta, izgatavota pēc Jūsu izvēlētas komplektācijas, ar speciāli izveidotu padilušas ādas efektu, iesaiņota elegantā kastē. 


69.00 EUR – josta, izgatavota pēc Jūsu izvēlētas komplektācijas, ar lāzergravējumu vienā vietā / pusē, iesaiņota elegantā kastē. 


74.00 EUR – josta, izgatavota pēc Jūsu izvēlētas komplektācijas, ar lāzergravējumu vienā vietā / pusē ar speciāli izveidotu padilušas ādas efektu, iesaiņota elegantā kastē.  

€60,00

Pieejams

Base

* Šis jostas dizaina paraugs atspoguļo jostas detaļu kopējo skatu, bet neataino jostu pilnā garumā.

1
4
5
6
7
8
9
10

Jostas platumu un sprādžu apraksti:

* 35mm / 1.38in - 3,5 cm plata josta vairāk domāta pie klasiskā stila vai uzvalka biksēm, der arī pie brīvā laika apģērba – džinsiem, auduma biksēm.
* 35mm Click / 1.38in Click - "Click" (kas ir CLICK tipa sprādzes var redzēt ŠEIT) sprādzes Jums dod unikālu iespēju pasūtīt jostu zinot aptuveno jostas saņēmēja gurnu apkārtmēru, jo šīs sprādzes uzbūve dod iespēju jostas nēsātājam jostas garumu piemērot savam izmēram.
* 40mm / 1.57in - 4 cm plata josta ir vairāk domāta nēsāšanai pie džinsiem un cita veida brīvā laika biksēm, var nederēt pie klasiskā stila vai uzvalka biksēm, jo bikšu cilpa varētu būt par šauru.

Izvēloties šo opciju, ir iespēja izgatavot brūnu jostu ar padilušas ādas efektu. Kā izskatās šāda josta:  SKATĪT ŠEIT

cm
in

Lakotas: pulētas/pārklātas ar speciālu jostu malu laku.   SKATĪT ŠEIT

Nelakotas: pulētas/NAV pārklātas ar speciālu jostu malu laku.   SKATĪT ŠEIT

Bezkrāsains, netaukains losjons īpaši mīkstu un smalku gludādas izstrādājumu (ādas jostu, somu, apavu, u.c.) kopšanai. Maigi tīra, baro, aizsargā un piedod spīdumu. Ar bišu vasku, ūdeļu eļļu un lanolīnu. SKATĪT ŠEIT

Uz jostas gala var iegravēt iniciāļus/monogrammu.

Vēlamos iniciāļu/monogrammas burtus norādīt nākošajā lauciņā.

Izvēlieties fontu no zemāk piedāvātajiem.

* Obligāti aizpildāmie lauki

€60,00
€60,00

Pieejams

Customer Reviews

2 Prece(s)

vienā lapā
Jostas konstruktors Atsauksmes autors E
Lieliski pa soļiem izskaidrots, viegli saprotams. Malači! (Publicēts 13.04.2019)
Atsauksme/Ieteikumi Atsauksmes autors Būrītis
Super variants, lai ērti pasūtītu siksnas izgatavošanu, arī vizuāls rodas priekšstats, kāds būs gala risinājums.
Noteikti, ja izvēlas Sprādzi Click, vajadzētu pazust caurumu skaitam (tas samulsina), vai tiešām būs arī caurumi?
Taču ļoti kolosāli, visu pa punktiem var saprast, arī pašam Andrim noteikti ir vienkāršāk visu sakārtot savā pusē. Ja varētu likt acis, liktu visas piecas!

Atbilde:
Caurumi arī šai sprādzei ir paredzēti, lai var aiztaisīt jostu. Click sprādzei ir iespēja pašam koriģēt jostas garumu, nogriežot lieko jostas gabalu sprādzes galā. (Publicēts 24.01.2019)

2 Prece(s)

vienā lapā

Uzrakstiet atsauksmi

Atsauksme par Vīriešu jostu konstruktors